arnavutköy arsa  arnavutköyde satılık arsalar  arnavutköyde yatırımlık arsalar  kanal istanbula yakın arsalar  3.havalimanına yakın arsa istanbul arsa  yatırımlık arsa tarla  arnavutköyde uygun ucuz kelepir arsa 

         Arnavutköy'ün En Prestijli Emlak Firması
   Facebook Sayfasına Git                                   
30 Yıllık Tecrübe....

 

 
ANA SAYFA     KURUMSAL    ARSA İLANLARI    İNŞAAT PROJELERİMİZ

HABERLER      BASINDA BİZ     ARNAVUTKÖY EMLAK TV    İLETİŞİM

Ahi Gayrimenkul  Kurumsal
   

Ahi Gayrimenkul, hizmet anlayışını güven doğrultusunda bir iş yaşamını benimsemiş olup, uzun yıllardan beri gayrimenkul ve emlak sektörlerinde profesyonel hizmet vermektedir. Şirketimiz, sektörde uzman ekibi ile doğru müşteriye doğru emlak, doğru fiyat politikası ve üst düzey müşteri memnuniyeti üzerine odaklanmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinlemek, onlara en iyi ve en uygun alternatifleri belirlemek için uğraş vermekteyiz. Hayallerinizi gerçekleştirmeniz doğrultusunda yanınızda olabilmemiz için çağrılarınızı bekliyoruz.

Misyonumuz

Gayrimenkul alanındaki uzmanlığımız ile gayrimenkul yatırımı konusunda tüm müşterilerimizin en iyi ve en verimli adımları atabilecekleri projeler geliştirmektir.

Vizyonumuz

Tecrübelerimiz, gelişmeye açık ve vizyoner bakış açımızla Türkiye'de gayrimenkul sektörüne yön veren en iyi gayrimenkul şirketi olmaktır.

Değerlerimiz

Dürüst satış,
Doğru ve yalansız satış,
Güvenli satış,
İşimize hakim ve bilgili satış,
%100 Müşteri Memnuniyeti….

 

 Hizmetlerimiz

Ahi Emlak Olarak Dürüst Satıcılığın ve Güvenli Yatırımın Adresi Olmaktan Gurur Duyuyoruz.

Dünyanın en büyük hava alanı,

Çılgın proje kanal İstanbul,

3. Boğaz köprüsü ( Yavuz Selim Sultan Köprüsü),

1 Milyon nufuslu yeni şehir projesi,

Gemi ve yat limanı projesi,

Kuzey marmara avrupa otoban yolu projesi gibi vizyon projelerin en önemli lokasyon noktalarını alıyor, siz değerli müşterilerimizin istifadesine sunuyoruz.

Ayrıca portfoyümüzde tüm büyüklüklerde olmak üzere Sanayi arsaları, Villa arsaları, Toplu Konut arsaları bulunmaktadır.

Müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda kendileri için en verimli olabilecek seçenekleri sunuyor tamamen ücretsiz danışmanlık yapıyoruz.

Biz diyoruzki yatırım ya da ticaret yapacaksınız bize uğramadan karar vermeyin. 

Gelin yemek ve çay ikramımızla birlikte yılların verdiği tecrübe ve uzmanlığımızdan faydalanın hedefi 12'den vurun.

 

 

Sertifikalarımız

                                                      

 

 

Geçmişten Günümüze Ahi Gayrimenkul

 

                                           

                                           

                                           

                                           

                                           


 

 
© Copyrihgt 2014-2015 Ahi Gayrimenkul    www.ahigayrimenkul.com.tr  web sitesinin içeriği, yazılımı ve video ile içeriklerine dair her türlü fikri ve mali hakları Ahi Gayrimenkul Yatırım İnşaat Otomobil Sanayi ve Ticaret Limitet Şirketine aittir. Sitede bulunan grafik, yazılım, video vb. içeriğin izinsiz kullanılması yasaktır.
  ANA SAYFA
  KURUMSAL
  ARSA İLANLARI
  İNŞAAT PROJELERİMİZ
  KAMPANYALAR
  HABERLER
  BASINDA BİZ

İLETİŞİM

Adres : Merkez Mahallesi Eski Edirne Caddesi No: 1336 Kat:1 Daire: 1 Arnavutköy / İstanbul Aytemiz Benzin İstasyonu Sırası, Özel Arnavutköy Hastanesi Yanı)

www.ahigayrimenkul.com.tr
info@ahigayrimenkul.com.tr

Müşteri Hizmetleri
0 (212) 597 86 50
0 (533) 640 30 60

 

Arnavutköy Satılık Arsa Arnavutköyde Satılık Arsalar Satılık Arsa Arnavutköy  Arnavutköy Arsa Fiyatları Arnavutköyde Arsa Fiyatları Arnavutköyde Arsa Arnavutköyde Satılık Daire Arnavutköyde Satılık Arsalar Sahibinden Satılık Arsa Arnavutköy Sahibinden Satılık Arnavutköyde İmarlı Arsa İstanbul Arnavutköyde Satılık Arsalar Arnavutköyde Satılık Arsa 3. Havaalanı Yakınında Yatırımlık Arsa İmarlı Arnavutköyde Arsalar Arnavutköyde Satılık Arsalar Sahibinden Arnavutköy Emlakçılar Arsa Arnavutköy Arnavutköy Emlak Taşolukta Satılık Arsa Çatalca Oklalı Köyünde Satılık Tarla Kanal İstanbul da Arsa Fiyatları Dursunköyde Satılık Tarla Çilingirde Kanal İstanbul Manzaralı Arsa Arnavutköyde Sahibinden Satılık Arsa Taşolukta Satılık Arsalar Taşolukta Arsa Fiyatları Kanal İstanbul Projesi Kanal İstanbul Arsa Arnavutköy Yatırım Arnavutköyde Yatırım Haraççıda Satılık Arsalar Hacımaşlıda Satılık Arsalar Çilingirde Satılık Arsalar Sazlıbosnada Satılık Arsalar Dursunköyde Satılık Arsalar Yassıörende Satılık Arsalar Çatalcada Satılık Arsalar Boyalıkta Satılık Arsalar Baklalaıda Satılık Arsalar Yeniköyde Satılık Arsa Karaburunda Satılık Arsa 3.Havalimanı Arsa Tayakadında Satılık Arsalar Bollucada Satılık Arsalar Yenişehir Projesine Yakın Arsalar Boğazköyde Satılık Arsalar İmrahorda Satılık Arsalar Arnavutköyde Satılık Sahibinden.Com Arsa En Ucuz Arsa Arnavutköyde En Ucuz Arsalar Sahibinden Arsa Kanal İstanbul Projesine Yakın Arsa Satılık Arsa Arnavutköy Arsa Kazandıran Arsa Kelepir Arsa Arnavutköy Satılık Arsaya Ev Yapmak Kat Karşılığı Daire Satılık Arsalar Sahibinden Arsalar Hürriyet Emlak Satılık Arsa İstanbul Arnavutköyde Satılık Arsalar

Arnavutköyde Satılık Arsalar

Arnavutköy Arsa